10 Şubat 2014 Pazartesi

Diyecek söz bulamıyorum !!

Merhaba ;
Belki bir çoğunuz duymuşsunuzdur belki çoğunuz bilmiyor bile.Bu aşşağılık vicdansız insanla aynı şehirde bulunmuş olmak bulunuyor olmak bile yeterince utanç verici ! Eskişehirde Osmangazi Üniversitesinde okuyan bu pislik masum bir cana nasıl kıymış ne derece piskopatmış ve hakkında neler yapılmış..Bir hiç !
Evet yanlış okumadınız ! Bu cani küçücük bir kediciği sadece yatağına pisledi diye kesip bağırsaklarını dışarı çıkarmış utanmadan birde videoya çekmiş.Sen nasıl bir insansın ? O hayvan acı çekerken nasıl birde videoya alabiliyorsun bunu ! Dün akşam gördüğümden beri kendime gelemiyorum desem yeridir.Ki duyduklarıma göre bu olay iki ay önce olmuş videoyu çekip kız arkadaşına atmış.Kız ayrıldıktan sonra yani iki ay sonra bu videoyu yayınlıyor.Hadi bu caninin psikolojisi bozuk peki ya sen ? Bu olaya nasıl duyarsız kalabildin ? İnanın söylenecek bir o kadar söz varken bir o kadarda yok .
 Sabah saatlerinde Bartın'da bulunarak gözaltına alınmış ve 300 tl para cezası ile serbest bırakılmış.Evet bizim adaletimiz bu çünkü insanların canı bile önemsenmezken hayvanların kine değer verilmesi beklenilemezdi !
 Şimdi ne olacak biliyor musunuz bir kaç kedi daha belki bir kaç köpek ya daha sonrası insanlara saldırdığında mı hakkında gerekli aksiyonlar alınacak bu şahsın ? Gerçi insan canı bile önemli değil ki..

4 yorum:

 1. Maalesef biliyoruz ... İmzamızı attık ama bir şey olacağı yok

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnsanlar bu kadar ayaklanmışken nasıl hiçbir şey yapılmıyor şaşırıyorum

   Sil
 2. 300 TL ile serbest bırakmışlar! Böyle adalet sistemi olmaz olsun ya bu dünyada yaşamaktan bıktım... Artık hep masum canlılar zarar görüyor kopacaksa kopsun kıyamet de bitsin bu işkence....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O şekilde işkence yöntemiyle bir cana kasteden birisi daha neler yapar ! hiç mi bir şey yapamıyorsun al akıl hastanesine koy belli ki ya akıl sağlığı yerinde değil yada piskopatın önde gideni !

   Sil

GABRİNİ HIGLIGHT VS MARY LOU MANİZER

Selaaam kuzuşlarımm :) The Balm Mary Lou Manizeri görmeyen adını duymamış olan yoktur diye düşünüyorum :) Ben dde kendisine çok geç sahip ol...